Strona główna, motocykle 125 ccm

Romet Zetka ZK 125 – Tani w eksploatacji

Romet Zetka ZK 125 jest to model, któremu troszkę brakuje do ideału, jego zalety to duża moc, niskie spalanie i komfortowa jazda. Dla nowatorów w sam raz.

Romet Zetka ZK 125 o pojemności 125 ccm potrafi wygenerować 10 KM, co pozwala na rozpędzenie się do 100 kilometrów na godzinę. Model ten jest bardzo ekonomiczny, gdyż średnie spalanie wynosi zaledwie 3 litry. Silnik chłodzony jest powietrzem i pracuje dosyć głośno. Przednie koło ma osiemnaście cali, zaś tylne o dwa cale mniej. Sylwetka sportowa i osiągi zbliżone do podobnych modeli z tej kategorii cenowej. Siedzisko duże, pozwala na jazdę w dwie osoby. Motocykl ma 82 centymetry szerokości, co czyni go sporym, aczkolwiek waga tego modelu to zaledwie 115 kilogramów. Silnik podobny do tego z modelu Soft Chopper, jednak jest o kilka koni mechanicznych słabszy.

Więcej na stronie Wikipedia.org

Romet Zetka ZK 125 – Dla majsterkowiczów

Romet Zetka ZK 125 to produkt tani, ale w miarę wydajny. Jeśli ktoś lubi majsterkować w garażu, to powinien wybrać ten motocykl. Z uwagi na głośną oraz nieco wibrującą pracę silnika istnieje obawa, że obudowa przy samym silniku zacznie się systematycznie rozkręcać. Zetka nie jest skomplikowana w budowie, dlatego osoby wiedzące gdzie przyłożyć śrubokręt mogą mieć w korzystnych pieniądzach całkiem fajny motocykl. Na plus zdecydowanie przyczepność oraz stabilność w czasie jazdy.

Zobacz tematy nt. motocykli Romet na naszym forum