Strona główna, motocykle 125 ccm

Motocykle 125 ccm

Motocykle 125 ccm, sprawdź jakie motocykle są dostępne na prawo jazdy kategori B w związku ze zmianą ustawy o kierowaniu pojazdami.

  Aprilia

aprilla logo

Aprilia to jedna z marek należących do korporacji Piaggio, zaczynała od produkcji skuterów, z czasem produkując też motocykle, zobacz ich 125-tki.

Czytaj dalej Aprilia

  BMW

BMW słynie z produkcji wysokiej jakości aut i motocykli. Do tej pory wypuściło na rynek jeden skuter o pojemności 125 centymetrów, ale za to jak oryginalny.

Czytaj dalej BMW

  Cagiva

Cagiva – firma założona w roku 1950 roku we Włoszech, w Varese przez Giovanniego Castiglioni. Początkowo zajmowała się produkcją drobnych metalowych komponentów. Przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję motocykli w 1978 roku.

Czytaj dalej Cagiva

  Gilera

gilera logo

Gilera powstała w 1909 roku i jest jedną z najstarszych marek motocyklowych na świecie. Zobacz jakie motocykle 125 ma w swojej ofercie Gilera.

Czytaj dalej Gilera

  Honda

honda logo

Honda została założona 24 września 1948 roku, sprawdź jej motocykle o pojemności 125 centymetrów, dostępne bez prawa jazdy.

Czytaj dalej Honda

  Hyosung

hyosung logo

Hyosung jest jednym z wielkich południowokoreańskich czeboli, produkuje także interesujące motocykle o pojemności 125 ccm.

Czytaj dalej Hyosung

  Kawasaki

kawasaki logo

Marka Kawasaki kojarzy nam się głównie z super szybkimi motocyklami, takimi jak np. kultowy model Ninja. W ofercie japońskiej firmy znajdziemy jednak także jadowicie zielone modele o pojemności 125.

Czytaj dalej Kawasaki

  Keeway

keeway logo

Motocykle 125 chińskiej marki Keeway, zarejestrowanej także na Węgrzech.

Czytaj dalej Keeway

  KTM

ktm logo

Kultowa austriacka marka KTM odnosi od lat liczne sukcesy w rajdzie Dakar, w kategorii motocykli 125 KTM też ma wiele do zaoferowania.

Czytaj dalej KTM

  Kymco

kymco logo

Kymco czyli Kwang Yang Motor Company to tajwański producent jednośladów cieszących się doskonałą renomą. Sprawdź motory 125 od Kymco.

Czytaj dalej Kymco

  Piaggio

piaggio logo

Piaggio to wielka firma mająca w swoich zasobach także inne marki motocyklowe, sprawdź jakie motocykle 125 ccm oferuje marka Piaggio.

Czytaj dalej Piaggio

  Romet

romet motors logo

Romet to kultowa marka, słynąca m.in. z modelu Komar, sprawdź jakie modele o pojemności do 125 ccm oferuje obecnie.

Czytaj dalej Romet

  Suzuki

suzuki logo

Suzuki podobnie jak Aprilla zostało założone już w 1909 roku, zobacz 125-tki tej interesującej, japońskiej firmy.

Czytaj dalej Suzuki

  Yamaha

yamaha logo

Yamaha została założona w 1887 przez Torakusu Yamahę, producenta pianin, pierwszy motor wyprodukowała w 1955 roku. Sprawdź motocykle 125 firmy Yamaha.

Czytaj dalej Yamaha