Strona główna, motocykle 125 ccm

Motocykle 125 – Junak rośnie o 1516% rok do roku!

Motocykle 125 to wspaniały przykład na to jak zniesienie administracyjnych ograniczeń pobudza wolny rynek. Motocykle 125 od Junaka zaliczyły wzrost o 1516%

motocykle 125Licząc rok do roku ilość rejestrowanych nowych motocykli Junak 125 ccm wzrosła o 1516,3%. Niemal co piąty rejestrowany w Polsce motocykl sygnowany jest legendarnym logotypem, który budzi tyle pozytywnych skojarzeń.

Nowe analizy PZPM na podstawie danych z CEP i MSW utwierdzają nas w przekonaniu, że tegoroczne portfolio jednośladów Junak przypadło do gustu Polaków.

Cieszymy się z sukcesu jaki odniesliśmy w tym roku wprowadzając na rynek kilkanaście nowych modeli 125cc. Wyniki rejestracji wskazują, że wsłuchalismy sie w potrzeby naszych klientów pracując nad naszą ofertą modeli 125cc.

Moim zdaniem doceniono unikalny i dojrzały design tych konstrukcji oraz tak istotny stosunek ceny do jakości,- mówi Karol Kopytek, kierownik ds. Klientów Kluczowych Junak.

Naszym zdaniem trend naznaczony w pierwszych czterech miesiącach tego sezonu umocni się w maju oraz czerwcu. Rok 2016 z kolei przyniesie niewielką stabilizację, jednak tendencja wzrostowa będzie zauważalna jeszcze przez kolejne 2-3 sezony. To determinuje nas do ciągłego udoskonalania naszych motocykli i poszerzania portfolio. Pracujemy obecnie nad nową kolekcją 2016 i przygotowujemy ciekawą motocyklową niespodziankę, o której napiszemy jeszcze w tym roku, mówi Mikołaj Sibora, prezes firmy Almot, właściciela marki Junak.

za Junak.com.pl