Strona główna, motocykle 125 ccm

Piaggio Liberty 125 – Nowy, a jednak klasyk

Piaggio Liberty 125 został skonstruowany w oparciu o różne nowoczesne technologie, jednak konstruktorzy postanowili dodać design w stylu typowo klasycznym.

Nowoczesny skuter, ale zachowany w stylu klasycznym. Jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 124 ccm jest w stanie wygenerować ponad 10 KM mocy. Piaggio Liberty 125 choć wygląd ma klasyczny, to można go zaliczyć do sportowych modeli. Silnik chłodzony jest powietrzem oraz specjalnym wentylatorem. To powoduje, że skuter pali dużo mniej paliwa niż inne modele w tej klasie cenowej. Wartym uwagi jest system hamowania, który różni się od innych skuterów. Na przednim kole zastosowano hamulec tarczowy, zaś tylne koło posiada klasyczny bęben. Prędkość przelotowa tego motocyklu to 80 kilometrów na godzinę, zaś maksymalnie możemy rozpędzić się do aż 110 km/h.

Dokładniejsze dane odnośnie tego modelu na stronie Piaggio.com.pl

Piaggio Liberty 125 – Wydajny klasyk

Piaggio Liberty 125 to nowoczesny i bardzo wydajny skuter. Pomimo niewielkiego wyglądu kryje w sobie bardzo dobre przyspieszenie, prędkość maksymalną oraz komfort jazdy. Niezawodny silnik pozwoli nam na stabilną jazdę. Niestety, ale skuter ma też kilka minusów. Gaźnik oczywiście powoduje, że motocykl pali mniej, jednak spalanie rzędu 4 litrów na 100 kilometrów to nadal jest dużo. Cenowo bez rewelacji. Piaggio od zawsze się ceni.

Zobacz tematy nt. skuterów Piaggio na naszym forum