Strona główna, motocykle 125 ccm

Kymco Dink – Oszczędny skuter

Kymco Dink to jeden z największych skuterów, jest na tyle duży, że niestety niedoświadczeni kierowcy mogą mieć spore kłopoty z jego prowadzeniem w mieście.

Dink to jednocylindrowy, chłodzony powietrzem skuter, który doskonale nadaje się do jazdy po mieście. W modelu zastosowano nowoczesny gaźnik co przełożyło się na spalanie. Skuter potrzebuje zaledwie trzech litrów benzyny na pokonanie stu kilometrów. Cechą charakterystyczną Dink’a jest odpowiednie rozmieszczenie świateł. Dzięki zastosowaniu małej lampy i umieszczeniu jej poniżej wlotu powietrza, skuter prowadzi się doskonale nawet w nocy. Kymco Dink jest sportowym modelem zarówno z wyglądu jak też w praktyce. Skutery o pojemności 125 ccm potrafią rozpędzić się do ponad 110 kilometrów na godzinę nie spalając przy tym więcej, jak 4 litry benzyny.

Wszystkie informacje dostępne na stronie producenta Kymco.com

Kymco Dink – Dla doświadczonych kierowców

Kymco Dink to propozycja zarówno dla amatorów, jak również doświadczonych kierowców. Skuter jest zwinny a jego silnik wytrzymały (sprawdzał się w innych modelach firmy Kymco). Warto zwrócić uwagę na siedzisko, które mimo przeznaczenia dla dwóch osób, jest perfekcyjne jedynie dla kierowcy. Pasażer będzie miał problem z utrzymaniem równowagi, ponieważ producent nie przemyślał do końca miejsca, gdzie umieszcza się kufer.

Zobacz tematy nt. skuterów Kymco na naszym forum