Strona główna, motocykle 125 ccm

KTM 65 SX – Wydajny i bezpieczny

KTM 65 SX to motocykl zdecydowanie dla tych, którzy potrzebują mocnych wrażeń, dynamiki i pełnego bezpieczeństwa. Ten model jest doskonały dla najmłodszych.

KTM 65 SX to motocykl dla najmłodszych, dedykowany tym, którzy chcą zacząć przygodę z motocrossem i postanowili spróbować swoich sił na niewielkim motocyklu. KTM 65 SX został wyposażony w silnik o pojemności 64 cm3, gwarantujący zdecydowanie większą moc. Sześciostopniowa skrzynia biegów połączona jest z silnikiem, zapewniając wysoką elastyczność. Dodatkowo, KTM 65 SX wyposażony jest w ramę Upside-Down, której zadaniem jest zabezpieczanie młodych miłośników motocrossów. Choć motocykl posiada pojemność niespełna 65 cm3 , to typowany jest dla najmłodszych do lat 9. Regulacja wysokości zawieszenia sprawdzi się doskonale w momencie, gdy dziecko zaczyna podrastać.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Ktm-shop.pl

KTM 65 SX – pełnia bezpieczeństwa

KTM 65 SX wydaje się strzałem w dziesiątkę. Stosunkowo mocny i niezwykle wydajny, a przy tym wytrzymały. Ten motocykl dla najmłodszych posiada najnowszą ramę, która gwarantuje wysokie bezpieczeństwo. Wygodna regulacja wysokości oraz funkcjonalność motocykla czynią z niego jeden z najbardziej łakomych kąsków na rynku motocykli dla najmłodszych. Hydrauliczne sprzęgło jest dodatkowo wytrzymałe i odporne na pierwsze błędy pociechy.

Zobacz tematy nt. motocykli KTM na naszym forum