Strona główna, motocykle 125 ccm

Keeway RKS Naked bike – Silny i szybki

Keeway RKS Naked bike wyglądem z pewnością zachwyci każdego fana motocykli. Prowadzi się doskonale, jest lekki, szybki i ekonomiczny. Motocykl dla każdego.

Keeway RKS Naked bike to maszyna o typowo sportowych ambicjach. Silnik generuje maksymalnie 11.5 KM co w zupełności wystarcza, aby rozpędzić ten motocykl do 120 kilometrów na godzinę. W modelu wykorzystano zwykły gaźnik mechaniczny, co wpływa na poziom spalania benzyny. Design nowoczesny. W pojeździe zastosowano wysokie lusterka, które mimo iż odbiegają nieco od idei Naked, to mimo wszystko gwarantują dobrą widoczność. Motocykl posiada sporo elementów plastikowych, jednak są one wysokiej jakości.
Więcej informacji o tym najnowszym modelu na stronie Keewaymotor.com

Keeway RKS Naked bike – Dla każdego fanatyka dwóch kółek

Keeway RKS Naked bike to motocykl nieskomplikowany. Doskonale nadaje się dla osób średniego wzrostu, ponieważ sam jest niski. Posiada wiele elementów typowych dla motocyklów z kategorii Naked, ale i tak jest dosyć ciężki i przekombinowany. Wadą będzie zastosowanie zwykłego gaźnika, który zamiast zmniejszyć ilość spalanego paliwa, to go zwiększa. Silnik pomimo sporej pojemności generuje zaledwie 11 KM i dlatego RKS nie będzie konkurencyjny dla innych pojazdów. Pojazd jest wygodny w prowadzeniu. Zwinny, ma dobre przyspieszenie. Cenowo może odstraszać, ponieważ kosztuje ponad sześć tysięcy złotych.

Zobacz tematy nt. motocykli Keeway na naszym forum