logo serwisu. strona główna

Strona główna, motocykle 125 ccm

Kawasaki KLX 125 – Stylowy Cross

Często cena odstrasza, zwłaszcza jeśli chodzi o mniejsze modele. Tak jest w przypadku Kawasaki KLX 125, jednak, warto wydać większą sumę za coś solidnego.

Kawasaki KLX 125 to jeden z najchętniej kupowanych modeli w kategorii Cross. Motocykl posiada jednocylindrowy, czterosuwowy silnik chłodzony powietrzem. Pomimo 125 ccm pojemności KLX osiąga moc maksymalną zaledwie dziesięciu koni mechanicznych. Skrzynia biegów jest pięciostopniowa, gdzie pierwsze trzy biegi są stosunkowo krótkie, a dwa najwyższe długie. Sprzęgło ręczne, mokre, wielotarczowe – bardzo odporne na błędy początkujących. Motocykl przeznaczony jest do pokonywania trudnych terenów, dlatego też model ten posiada wzmocnioną ramę. Hamulce tarczowe pozwalają na bezpieczną jazdę.

Więcej danych o tym modelu znajduje się na stronie Kawasaki.pl

Kawasaki KLX 125 – Wytrzymały lecz drogi

Kawasaki KLX 125 to jeden z droższych modeli, ale bardzo wytrzymałych. Doskonale sprawdza się w trakcie pokonywania nierówności. Producent zaznacza, że jest to pojazd dla początkujących, ale świetnie nadaje się też dla doświadczonych kierowców. Pomimo niewielkiej pojemności silnika, KLX jest zwinnym, szybkim i bardzo zwrotnym motocyklem. Jest też oszczędny. Dzięki wtryskowi paliwa o średnicy 20 mm Kawasaki spala zaledwie trzy litry benzyny na odcinku stu kilometrów. Warto dodać, że siedzisko umiejscowione jest dosyć wysoko, co przekłada się na większy komfort podczas jazdy.

 Zobacz tematy nt. motocykli Kawasaki na naszym forum