Strona główna, motocykle 125 ccm

7. Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów – motocykle 125 – relacja

Zobacz motocykle 125 jakie zaprezentowana na 7. Wystawie Motocykli i Skuterów. Zobacz galerią i video - wszystkie motocykle 125 z Wystawy.

targi-motocykli-i-skuterowW dniach od 6 do 8 lutego w Warszawie w hali wystawienniczej MT Polska przy ul. Marsa 56 odbędzie się 7. Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Lista wystawców jest bardzo imponująca. Będzie to wspaniała okazja, aby zobaczyć najnowsze modele motocykli 125. Z producentów takich jednośladów zobaczymy produkty: Junaka, Zippa, Yamahy, Suzuki czy KTM.

Relacja z Wystawy – motocykle 125

6 lutego 2015 redakcja https://125-ccm.pl stawiła się w hali wystawienniczej przy Marsa 56 w Warszawie. Już od wejścia uwagę zwracała duża frekwencja. Wśród zwiedzających dało się dostrzec bardzo duże zainteresowanie motocyklami o pojemności 125 ccm. Poza stoiskami producentów motocykli, duża było też stoisk z ubraniami motocyklowymi czy akcesoriami, wiele było okazji zrobić zakupy w przyzwoitych cenach, z czego nasza redakcja nie omieszkała skorzystać.

Bardzo imponująco przedstawiało się stoisko Junaka, który prezentował kilkanaście modeli motocykli 125. Wielkim nieobecnym był Romet, najwyraźniej producent mocno budżetowych motocykli, a jednocześnie lider rynku nie musi zadawać sobie trudu, aby pokazywać się na targach.