Strona główna, motocykle 125 ccm

Yamaha WR125X – Dla zamożnych

Yamaha WR125X to zdecydowanie model wyższej klasy, dla osób, które stać na takie "cacka", posiada elektroniczne wtryski, moc 15 koni i super przyśpieszenie.

Yamaha WR125X wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnego silnika o pojemności 124.7 ccm. Silnik ten osiąga moc maksymalną aż 15 koni mechanicznych, co ma istotny wpływ na przyspieszenie oraz prędkość maksymalną. Układ smarowania bardzo prosty – mokra miska olejowa. Zamiast gaźnika, zastosowano wtrysk paliwa. Układ zapłonu cyfrowy, zaś rozrusznik elektryczny. Podobnie jak w skuterze Majesty, tak samo w tym modelu zastosowano wahacz oraz hamulce hydrauliczne, jednotarczowe. Masa własna pojazdu to 137 kilogramów, a długość całkowita 2095 mm. Średnie spalanie wynosi około 4 litrów. Prędkość przelotowa to 90 kilometrów na godzinę, a maksymalna około 110 km/h.

Więcej o tym specyficznym modelu na stronie Yamaha-motor.eu

Yamaha WR125X – Motocykl z górnej półki

Yamaha WR125X to pojazd z wysokiej półki. Motocykl łączy w sobie cechy typowego cross-a ze ścigaczem. Bardzo elegancka sylwetka i niezłe osiągi zdecydowanie zachęcają klientów do zainteresowania się tym modelem. Producent zastosował w tym motocyklu bardzo nowoczesne rozwiązania, które wpływają na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. 15 konny silnik gwarantuje swobodną jazdę.

Zobacz tematy nt. motocykli Yamaha na naszym forum