Strona główna, motocykle 125 ccm

Yamaha Majesty S 125 – Duży, a zwinny

Yamaha Majesty S 125 została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne producenta, przez co jest niestety stosunkowo droga.

Yamaha Majesty S 125 to skuter o sportowych ambicjach. W modelu zastosowano silnik 125 ccm z wtryskiem paliwa. Zrezygnowano z gaźnika, gdyż motocykl nie byłby ekonomiczny. Skrzynia biegów automatyczna, z pasem klinowym. Skuter waży prawie 150 kilogramów co wpływa na komfort jazdy. Hamulce jednotarczowe o średnicy 267 oraz 245 mm. Za tylne zawieszenie odpowiada wahacz. Skuter ma 75 centymetrów szerokości, a do tego jest bardzo zwinny, dynamiczny. Dzięki chłodzeniu cieczą, Yamaha Majesty S 125 pracuje płynnie i równo. Prędkość przelotowa tego modelu to 100 kilometrów na godzinę, zaś maksymalna nawet i 120 kilometrów na godzinę. Pojazd stylowy, nowoczesny i bardzo masywny.
Więcej o tym modelu skutera na stronie Yamaha-motor.eu

Yamaha Majesty S 125 – Najnowocześniejszy skuter

Yamaha Majesty S 125 to skuter z najwyższej półki. W modelu zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań. Wahacze, chłodzenie cieczą, wtrysk paliwa – te wszystkie rozwiązania co prawda nie sprawiają, że motocykl jest ekonomiczny, ale na pewno stabilny i bardzo bezpieczny. Majesty wygląda sportowo i na pewno każdy przechodzeń zwróci na niego uwagę. Cena za model z salonu to około 20 000 złotych.

Zobacz tematy nt. motocykli Yamaha na naszym forum