Strona główna, motocykle 125 ccm

Romet Soft Chopper 125 – Chopper czy nie?

Romet Soft Chopper 125 to bardzo uboga wersja prawdziwych chopperów, jest bardzo okrojony, jego zaletą jest prędkość, bowiem osiąga wystarczające 100 km/h.

Romet Soft Chopper 125 to ekonomiczny model, aczkolwiek ma w sobie coś ze sportowca. 125 ccm pojemności wystarczy, aby rozpędzić ten motocykl do 100 kilometrów na godzinę. Moc maksymalna silnika to prawie 12 KM co ma wpływ na przyspieszenie pojazdu. Producent zastosował dwa typy hamulców. Na przednim kole zamontowana jest tarcza, zaś z tyłu jest tradycyjny bęben. Rozruch zarówno nożny, jak też elektryczny. Felgi aluminiowe. Motocykl utrzymany w nowoczesnym designie, lecz z zachowaniem klasycznych elementów (okrągła lampa, srebrne lusterka). Zegary analogowe, tradycyjne. Średnie spalanie tego modelu wynosi 4 litry benzyny.

Więcej o tym modelu Rometa na stronie Romet.pl

Romet Soft Chopper 125 – Chopper średniej klasy

Romet Soft Chopper 125 nie ma w sobie zbyt wiele z prawdziwych chopperów. Można określić ten motocykl jako prosty, aczkolwiek ciekawy. Producent po raz kolejny poszedł na łatwiznę i zastosował ten sam silnik, co w innych modelach o pojemności 125. To sprawia, że prędkość maksymalna będzie zawsze podobna. Soft Chopper może się rozpędzić do 90-100 kilometrów na godzinę, ale w tym przypadku to dobrze, bo choppery z reguły nie poruszają się szybko.

Zobacz tematy nt. motocykli Romet na naszym forum