Strona główna, motocykle 125 ccm

Romet Ogar Caffe 125 – Model retro

Romet Ogar Caffe 125 to typ motocykla w stylu retro, zarówno jego wygląd jak i sposób prowadzenia się doskonale odzwierciedla tamte lata. Jego moc 10.7 KM.

Motocykl posiada czterosuwowy silnik, którego moc maksymalna wynosi 10.7 KM. Design przypomina modele z lat siedemdziesiątych i w istocie motocykl prowadzi się tak, jak kultowe modele sprzed czterdziestu lat. Pięciostopniowa skrzynia biegów pozwala na synchroniczną zmianę biegów. Dzięki sporej mocy i niskiej wadze motocyklu możemy rozpędzić się do ponad 100 kilometrów na godzinę. Rozruch zarówno elektryczny jak także nożny. Na przednim kole zastosowano hamulec tarczowy, zaś na tylnym bębnowy. Romet Ogar Caffe 125 ma duże koła, co istotnie wpływa na jakość jazdy. Można się nim poruszać po nierównej jezdni. Silnik ekonomiczny. Średnie spalanie wynosi niecałe 4 litry na sto kilometrów.

Szczegółowe informacje o tym modelu Rometa na stronie Romet.pl

Romet Ogar Caffe 125 – Model jak z lat osiemdziesiątych

Romet Ogar Caffe 125 to propozycja dla osób, które cenią sobie klasyczne klimaty. Motocykl wygląda bardzo atrakcyjnie, ale niestety jest to tylko Romet. Pomimo 10 KM mocy pojazd rozpędza się dosyć wolno i nie da się nim jechać szybciej, niż 105-110 kilometrów na godzinę. W sprzedaży dostępna jest opcja felg aluminiowych zamiast szprychowych, które prezentują się naprawdę bardzo dobrze.

Zobacz tematy nt. motocykli Romet na naszym forum