Strona główna, motocykle 125 ccm

Romet K125 – Tradycyjny design

Romet K125 to klasyk sam w sobie, jego design i konstrukcja mocno przypominają dawne czasy. Silnik 125 cc jest w stanie wygenerować aż 10,2 KM, a to wiele.

Romet K125 to model utrzymany w klimacie tradycyjnym. Motocykl nie wyróżnia się niczym specjalnym, choć jest ekonomiczny i stosunkowo mocny. Silnik o pojemności 125 ccm jest w stanie wygenerować aż 10.2 KM mocy. Romet posiada zarówno tarcze hamulcowe, jak również bęben. Producent zastosował w tym modelu dwa typy rozruchu: nożny oraz elektryczny. Prędkość przelotowa to 80 kilometrów na godzinę, a maksymalna ponad 90 km/h. Zegary tradycyjne, analogowe. Silnik jest chłodzony powietrzem, lecz mimo tego jest ekonomiczny. Średnie spalanie to 3.5 litra benzyny bezołowiowej na dystansie stu kilometrów. Cena katalogowa to niecałe 4000 złotych.

Pełne dane odnośnie tego modelu na stronie Romet.pl

Romet K125 – Prawdziwy klasyk

Romet K125 to ukłon w stronę klasyków takich jak chociażby Simson. Motocykl nie wyróżnia się niczym szczególnym, ponieważ jest prosty w budowie. Prowadzi się bardzo dobrze. Jest ekonomiczny dlatego będzie dobrym wyborem dla początkujących kierowców. Warto zwrócić uwagę na sposób wykończenia siedziska. Posiada ono dobre uchwyty dla pasażera co oznacza, że motocykl idealnie nadaje się do jazdy dla dwóch osób.

Zobacz tematy nt. motocykli Romet na naszym forum