Strona główna, motocykle 125 ccm

Piaggio Xevo 125 – Nowoczesny design

Piaggio Xevo 125 to bardzo nowoczesny model, świetny wygląd, wiele doskonałych technologicznie rozwiązań. To jednak przekłada się na jego dość wysoką cenę.

Xevo 125 to duży skuter, którego silnik 125 ccm może wygenerować aż 15 KM mocy. Aby skuter mógł wygenerować taką moc, zdecydowano się na zamontowanie czterech zaworów w silniku. Chłodzenie cieczą powoduje, że model ten nie pali dużo benzyny, choć przy swojej wadze na pewno nie będzie ekonomiczny. Zarówno z przodu, jak też z tyłu zamontowano hamulce tarczowe. Skrzynia biegów automatyczna – przekładnia pasowa z regulatorem momentu. Piaggio Xevo 125 to sportowy skuter, który może rozpędzić się do ponad 120 kilometrów na godzinę. Wysokość siedziska to 790 mm, a więc motocykl może być użytkowany przez wysokich kierowców. Spalanie na poziomie 4 litrów.
Więcej cennych informacji na stronie Piaggio.com.pl

Piaggio Xevo 125 – Nowoczesny model Piaggio

Piaggio Xevo 125 to nowoczesny i designerski skuter. Doskonale nadaje się do poruszania po zatłoczonym mieście oraz w dłuższe trasy. Kosztuje niestety ponad 20 tysięcy złotych, dlatego będzie produktem dla zamożnych ludzi. Może być alternatywą dla samochodu, ponieważ nie pali zbyt wiele paliwa, a do tego prowadzi się doskonale. Nowoczesny design z pewnością nie ujdzie uwadze przechodniów czy znajomych.

Zobacz tematy nt. skuterów Piaggio na naszym forum