Strona główna, motocykle 125 ccm

Piaggio New Fly 125 – Sportowe zacięcie

Piaggio New Fly 125 to motocykl dla tych, którzy chcą pokonywać korki bez trudu. Jazda nim jest ekonomiczna pod warunkiem, że nie rozpędzamy się za bardzo.

Piaggio New Fly 125 jest motocyklem o sportowych ambicjach. Trzyzaworowy silnik jednocylindrowy jest w stanie wygenerować ponad 12 KM mocy. To przekłada się na osiągi, gdyż prędkość maksymalna tego modelu to aż 120 kilometrów na godzinę. Silnik chłodzony jest cieczą, co wpływa na jego żywotność oraz komfort jazdy. Średnica cylindra to 52 mm, czyli aż o 2 mm większa niż w modelach konkurencji. Spalanie utrzymuje się na poziomie 3.5 – 4 litrów na sto kilometrów. Zarówno w przednim jak i w tylnym kole zastosowano hamulce tarczowe. Rozruch elektryczny. Skuter spełnia normy Euro 3, czyli nie emituje dużych ilości szkodliwych spalin. Motocykl przeznaczony zarówno dla amatorów jak też doświadczonych kierowców.

Więcej o tym modelu Piaggio na stronie Piaggio.com.pl

Piaggio New Fly 125 – Lekiem na zakorkowane ulice

Piaggio New Fly 125 to skuter o sporych możliwościach. Doskonale nadaje się do pokonywania zakorkowanych ulic. Motocykl ma bardzo dobre przyspieszenie oraz prędkość maksymalną. Styl jazdy wpływa na spalanie, dlatego chcąc jeździć ekonomicznie, nie należy rozpędzać się do maksimum. Silnik jaki w tym modelu zastosowano pochodzi z Liberty 125. Jest sprawdzony oraz bardzo wytrzymały.

Zobacz tematy nt. skuterów Piaggio na naszym forum