Strona główna, motocykle 125 ccm

Kymco Zing II – Elegancji chopper

Kymco Zing II to chopper nieco przypominający Junaka, wygodny, jak na 152 kilogramową maszynę prowadzi się doskonale. Kolejnym atutem jest atrakcyjna cena.

Kymco Zing II to chopper o nowoczesnej stylistyce i bardzo ciekawym designie. Czterosuwowy silnik chłodzony powietrzem może wygenerować aż 11.6 koni mechanicznych. Manualna skrzynia biegów została tak zmodyfikowana, aby kierowca mógł płynnie rozpędzać ważący 152 kilogramy motocykl. Kymco Zing II dostępny jest jedynie w kolorze czarnym, lecz prezentuje się i tak bardzo atrakcyjnie. Przednie koło posiada tarczowy system hamulcowy, zaś tylne klasyczny bęben. Pomimo faktu, iż motocykl jest czterosuwowy, to przy swojej wadze może spalić nawet pięć litrów benzyny na sto kilometrów. Bak jest jednak pojemny, bo posiada aż 14 litrów pojemności.

Więcej odnośnie tego modeli choppera na stronie Kymco.pl

Kymco Zing II: Chopper na każdą kieszeń

Kymco Zing II jest atrakcyjnym i niedrogim modelem. Z wyglądu przypomina klasyki takie jak Sokół czy Junak, ale producent na pewno nie sugerował się tymi Polskimi markami. Jak na 152 kilogramowy motocykl, prowadzi się go bardzo dobrze. Siedzisko jest wygodne zarówno dla kierowcy, jak także dla pasażera. Zing II posiada klasyczny prędkościomierz i bardzo mało gadżetów elektronicznych. Swoimi rozmiarami wzbudza respekt.

Zobacz tematy nt. skuterów Kymco na naszym forum