Strona główna, motocykle 125 ccm

KTM RC 125 – Nie tylko nowoczesny Design

Chociaż KTM RC 125 nie jest motocyklem, którym damy sobie radę w trudnym terenie to jednak w mieście jest doskonały. Oszczędny silnik to jego ogromny atut.

KTM RC 125 to motocykl KTM charakteryzujący się niebanalnym, nowoczesnym designem gwarantującym wygodne prowadzenie. Wyposażony w silnik o pojemności 125 cm3, motocykl ten może być używany przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B. 4 suwowy silnik, wyposażony jest w jeden cylinder. Moc maksymalna silnika to 11 kW. KTM RC 125 został wyposażony w sześciostopniową skrzynię biegów oraz w nowoczesny system chłodzenia silnika, oparty o wymuszone chłodzenie za pomocą cieczy. Całkowita waga motocykla nie przekracza 135 kilogramów. Motocykl wyposażony jest w bak o pojemności 10 litrów.

Opis oraz dane techniczne dostępne na Ktm.com

KTM RC 125 – Typowo turystyczna maszyna

KTM RC 125 to wyglądający jak pojazd kosmiczny nowoczesny motocykl, przystosowany raczej do celów turystycznych. Nie do końca dobrze nadaje się jednak w teren. Ze względu na ciężką wagę oraz niezwykle niski punkt siedzenia, przystosowany jest wyłącznie do asfaltu. Bardzo dynamiczny i jednocześnie stosunkowo oszczędny silnik, sprzężony jest z bardzo elastyczną i funkcjonalną skrzynią biegów, która idealnie sprawdza się w miejskich warunkach oraz na trasie.

Zobacz tematy nt. motocykli KTM na naszym forum