Strona główna, motocykle 125 ccm

KTM 85 SX – Najlepszy do nauki

KTM 85 SX został stworzony z myślą o najmłodszych motocyklistach, o tych, którzy marzą by nauczyć się jeździć. Jest to model bezpieczny i bardzo wytrzymały.

KTM 85 SX to najnowszy model stworzony na potrzeby najmłodszych fanatyków motocykli. To niewielka, bardzo ergonomiczna wyścigówka, która jest wyposażona we wzmocnioną ramę, silnik o pojemności 85 cm3 oraz nowoczesne zawieszenie o skoku 280 mm. Motocykl posiada sześciostopniową, bardzo elastyczną skrzynię biegów oraz system PDS, który gwarantuje płynną regulację ugięcia sprężyn, nawet przy bardzo wysokich skokach i dużych obciążeniach. Silnik dwusuwowy zapewnia stosunkowo dobre wartości motoryczne. Motocykl dostępny jest w dwóch wersjach wielkości kół. Pierwsza to 17/14, druga to 19/16, dobierane w zależności od wysokości kierowcy.

Więcej informacji odnośnie tego modelu znajduje się na Ktm-shop.pl

KTM 85 SX – Motocykl dla najmłodszych

KTM 85 SX to idealny motocykl dla najmłodszych fanatyków motocykli. Niezwykle elastyczny, a przy tym bezpieczny — ze względu na najnowsze rozwiązania w zakresie budowy ramy oraz konstrukcji samego zawieszenia. KTM 85 SX to nowoczesny, mocny motocykl dostosowany do potrzeb dzieci w wieku od kilku do kilkunastu lat. Trwały i wytrzymały nawet na bardzo radykalne błędy popełniane przy prowadzeniu.

Zobacz tematy nt. motocykli KTM na naszym forum