Strona główna, motocykle 125 ccm

KTM 125 SX – Idealny w terenie

Miłośnikom jazdy w ekstremalnych warunkach na pewno przypadnie do gustu KTM 125 SX, jest to silna maszyna, która pokona każdy teren, niezależnie od pogody.

KTM 125 SX to nowoczesny motocykl wyposażony w silnik o pojemności 125 cm3. Dostosowany dla tych, którzy posiadają wyłącznie prawo jazdy kategorii B. Jest to motocykl typowo terenowy, o jednocylindrowym silniku o niezwykle wysokiej elastyczności. Wyposażony jest w bardzo elastyczną, pięciostopniową skrzynię biegów, ewidentnie dostosowaną do jazdy w trudnym terenie. Waga całego motocykla to niespełna 94 kilogramy. Rama wyspawana została z rur chromowo-molibdenowych o podwyższonej odporności na korozję. Silnik jest chłodzony cieczą. Zbiornik paliwa ma pojemność 7,5 litra.

Więcej o tym modelu na Ktm-shop.pl

KTM 125 SX – Silna maszyna, typowo terenowa

KTM 125 SX to motocykl typowo terenowy. Wysokie koła, niezwykle sprężyste zawieszenie oraz niewielki zbiornik paliwa powodują, że KTM 125 SX jest motocyklem idealnym w teren, jednak zupełnie nieprzystosowanym do poruszania się nim po mieście. Bardzo elastyczny i posiadający wzmocnioną ramę motocykl, jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują doskonałego partnera bezpośrednio na jazdę w terenie i zdają sobie sprawę z niedoskonałości motocykla podczas jazdy po mieście.

Zobacz tematy nt. motocykli KTM na naszym forum