Strona główna, motocykle 125 ccm

Keeway Blade Maxi – Dobrze wyposażony

Keeway Blade Maxi, jego zalety to wielkość (jest stosunkowo duży) wysoki komfort jazdy, silny i ekonomiczny. Doskonały na długą przejażdżkę dla dwóch osób.

Silver Blade Maxi to duży, bardzo wygodny skuter przeznaczony do jazdy po mieście. Design’erska wizja w pełni oddaje to, co było zamierzeniem producenta. Skuter prezentuje się bardzo dobrze zarówno od strony przechodnia, jak również od strony kierowcy. Zegary podobne do tych, które są wykorzystywane w nowoczesnych modelach Mercedesa. Dzięki chłodzeniu silnika cieczą, jest on żywotny oraz stabilny w trakcie jazdy. Keeway Silver Blade Maxi posiada ekonomiczny silnik. Producent przekonuje, że na pełnym baku można pokonać 300 kilometrów, co w efekcie daje nam spalanie na poziomie około 3 litrów. Prędkość maksymalna tego modelu to około 100 kilometrów na godzinę. Nowoczesny pojazd z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Więcej danych o tym skuterze, specyfikacja technicza i osiągi na Keewaymotors.pl

Keeway Blade Maxi – Wyprze samochody?

Keeway Blade Maxi to wygodny skuter mogący stać się alternatywą dla samochodów. Dzięki niskiemu spalaniu oraz dobremu prowadzeniu może być dobrym pojazdem dla dwóch osób. Nowoczesne zegary sprawiają, że skuter ma sportowe zacięcie. Cena za model z salonu jest dosyć wysoka, jednak w tej półce finansowej Blade Maxi może się okazać najlepszym wyborem. Dobry dla początkujących oraz doświadczonych kierowców.

Zobacz tematy nt. motocykli Keeway na naszym forum