Strona główna, motocykle 125 ccm

Hyosung GT 125R Pro Comet – Dla koneserów

Dla tych, którzy mieli już do czynienia z motocyklami Hyosung GT 125R Pro Comet będzie doskonałą maszyną, niewielkie spalanie, masywna rama i dobre osiągi.

GT 125R Pro Comet jest modelem bardzo podobnym do GT 125, jeśli chodzi o zastosowanie ramy od Suzuki GS 500. Zastosowanie tego pojazdu jest jednak inne, niż swojego poprzednika, gdyż opływowa, sportowa sylwetka sugeruje, że mamy do czynienia z modelem o dobrych osiągach. Czterosuwowy silnik z dwoma cylindrami w układzie widlastym może osiągnąć 15 koni mechanicznych, co w przełożeniu na prędkość maksymalną daje kierowcy około 120 km/h. Hyosung GT 125R Pro Comet jest pojazdem dość masywnym. Waży 176 kilogramów, co ma znaczenie w jego prowadzeniu. Spalanie wynosi 4 litry na sto kilometrów. Producent postanowił zastosować w tym modelu te same koła, które posiada GT 125. Motocykl jest aerodynamiczny. Z przodu zastosowano upside-down. Owiewki zostały tak zmodyfikowane, aby opór powietrza był jak najmniejszy.

Specyfikacja techniczna, pełny opis i dodatkowe dane na stronie producenta Hyosung.com.es

Hyosung GT 125R Pro Comet – Nie dla amatorów

Hyosung GT 125R Pro Comet to pojazd przeznaczony dla osób doświadczonych. Mimo zastosowania wielu modyfikacji mających na celu poprawić prowadzenie – po kilkudziesięciu minutach jazdy na tym motocyklu mięśnie się przeciążają. Na szczęście można dobrać odpowiednią technikę prowadzenia i zminimalizować uczucie przemęczenia mięśni. Zastosowanie w tym modelu silnika 4T nie wpłynęło negatywnie na osiągi. Przy spalaniu sięgającym 4-5 litrów, prędkość maksymalna może wynieść nawet 125 kilometrów na godzinę.

Zobacz tematy nt. motocykli Hyosung na naszym forum