Strona główna, motocykle 125 ccm

Aprilia Classic 125 Red Rose – Nieco inny

Aprilia Classic 125 Red Rose jest jednym z najczęściej wybieranych motocykli tego producenta, nic w tym nadzwyczajnego, jest ekonomiczny i całkiem wygodny.

Aprilla od lat zaskakiwała nas niecodziennymi połączeniami. Takim niecodziennym połączeniem jest model Aprilia Classic 125 Red Rose, gdzie znajduje się silnik od modelu RS, a sam motocykl jest Chopperem. 15 konny silnik 2T z sześciostopniową skrzynią biegów może i nie jest zbyt duży (motocykl waży 145 kilogramów), jednak pracuje stabilnie, dzięki czemu motocykl porusza się płynnie. Aprilia Classic 125 Red Rose jest szerokim motocyklem (850 mm szerokości) a do tego posiada zróżnicowaną wielkość kół. Przednie koło ma 19 cali, zaś tylne 16. Prędkość przelotowa wynosi około stu kilometrów na godzinę, a maksymalna niewiele ponad 120 km/h.

Dalsze informacje znajdują się na stronie Wikipedia.org

Aprilia Classic 125 Red Rose – Dwusuw z potencjałem

Red Rose jest jednym z chętniej kupowanych motocykli przez wielbicieli marki Aprilia. Mimo, że w tym Chopperze zainstalowano silnik od RS 125, to w ogólnym rozrachunku model porusza się płynnie, przyspiesza stabilnie i jest bardzo wygodny. Red Rose (czerwona róża) istotnie posiada kilka kolców. Zastosowanie silnika dwusuwowego powoduje, że motocykl ma duże spalanie. W wersji zablokowanej średnia będzie wynosić około cztery litry, zaś po odblokowaniu aż siedem litrów na sto kilometrów. Dobry motocykl na miejskie przejażdżki.

Aprilia Classic 125 Red Rose dane techniczne:

Moc: 11 kW (15 KM)
Waga: 145 kg
Silnik: 2T
Skrzynia biegów: manualna 6 biegowa
Wysokość siedziska: 720 mm

Zobacz tematy nt. motocykli Aprilla na naszym forum