Yamaha WR125X – Dla zamożnych

Yamaha WR125X to zdecydowanie model wyższej klasy, dla osób, które stać na takie "cacka", posiada elektroniczne wtryski, moc 15 koni i super przyśpieszenie.

Yamaha WR125X wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnego silnika o pojemności 124.7 ccm. Silnik ten osiąga moc maksymalną aż 15 koni mechanicznych, co ma istotny wpływ na przyspieszenie oraz prędkość maksymalną. Układ smarowania bardzo prosty – mokra miska olejowa. Zamiast gaźnika, zastosowano wtrysk paliwa. Układ zapłonu cyfrowy, zaś rozrusznik elektryczny. Podobnie jak w skuterze Majesty, tak samo w tym modelu zastosowano wahacz oraz hamulce hydrauliczne, jednotarczowe. Masa własna pojazdu to 137 kilogramów, a długość całkowita 2095 mm. Średnie spalanie wynosi około 4 litrów. Prędkość przelotowa to 90 kilometrów na godzinę, a maksymalna około 110 km/h.

Więcej o tym specyficznym modelu na stronie Yamaha-motor.eu

Yamaha WR125X – Motocykl z górnej półki

Yamaha WR125X to pojazd z wysokiej półki. Motocykl łączy w sobie cechy typowego cross-a ze ścigaczem. Bardzo elegancka sylwetka i niezłe osiągi zdecydowanie zachęcają klientów do zainteresowania się tym modelem. Producent zastosował w tym motocyklu bardzo nowoczesne rozwiązania, które wpływają na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. 15 konny silnik gwarantuje swobodną jazdę.

Zobacz tematy nt. motocykli Yamaha na naszym forum

Polub nas na Facebooku

Podziel się stroną ze znajomym:

Wykop Facebook Twitter Google Plus