logo serwisu. strona główna

Strona główna, motocykle 125 ccm

Kymco People One 125i – Rewolucyjny model

Model Kymco People One 125i jest doskonale skonstruowany, lecz brakuje mu nieco więcej nowoczesnego designu. Podczas jazdy dobrze się prowadzi i pali mało.

Czterosuwowy silnik zastosowano w tym modelu aby zmniejszyć poziom spalania paliwa. Zamontowano również specjalny wtrysk i faktycznie Kymco People One 125i może się poszczycić niskim spalaniem. Skuter nie przypomina żadnego z klasyków. Jest to nowoczesny motocykl z innowacyjnym napędem. Pomimo pojemności 124,6 ccm, silnik generuje tylko 9.5 KM. Przednie koło posiada tarcze hamulcowe, zaś z tyłu zamontowano bęben. Masa własna pojazdu to 117 kilogramów. Zbiornik paliwa może pomieścić zaledwie 5,6 litra benzyny, jednak skuter jest oszczędnym pojazdem, więc na jednym baku da się pokonać 200 kilometrów. People One posiada zmodyfikowany tłumik, który wydaje bardzo przyjemny, charakterystyczny dźwięk.

Dalsze informacje na stronie producenta Kymco.pl

Kymco People One 125i – Parametry kosztem wyglądu

Kymco od kilku lat stawia na rewolucję. Model People One 125i to w istocie rewolucyjny, ale nie innowacyjny produkt. Pomimo bardzo dobrych parametrów technicznych, skuter nie wygląda zbyt poważnie. Bardzo wygodny w czasie jazdy, jednak w trakcie dłuższych podróży może męczyć. Dobry model dla początkujących, którzy cenią sobie wygodę oraz niezłe przyspieszenie. Ekonomiczny, cichy i atrakcyjny cenowo.

Zobacz tematy nt. skuterów Kymco na naszym forum