logo serwisu. strona główna

Strona główna, motocykle 125 ccm

Kymco Agility City 125 – Idealny na miasto

Wbrew pozorom Kymco Agility City 125 jest przeznaczony głównie do jazdy po mieście, choć jego waga jest duża to nie sprawia żadnych kłopotów podczas jazdy.

Kymco Agility City 125 w nazwie posiada słowo „City”. Ma to znaczenie, ponieważ skuter ten doskonale nadaje się do jazdy po mieście. Pomimo swojej dużej wagi (123 kilogramy) nie spala dużej ilości paliwa. Czterosuwowy, jednocylindrowy silnik o mocy maksymalnej 9,6 koni mechanicznych może rozpędzić ten skuter do 110 kilometrów na godzinę. W pojeździe zastosowano hamulce tarczowe oraz elektryczny rozruch. System chłodzenia taki sam jak w innych skuter tej klasy – powietrzem. W nowych modelach ulepszono nieco pracę gaźnika. Model posiada zegary analogowe oraz cyfrowy zegarek. Z wyglądu jest bardzo masywny i bywa mylony z modelami o pojemności skokowej 249 ccm.

Więcej odnośnie tego skutera znajduje się na stronie Kymco.pl

Kymco Agility City 125 – Sukces prosto z taśmy

Kymco Agility City 125 jest bardzo dobrym skuterem. Mimo, że firma dopiero od niedawna rozpoczęła produkcję skuterów o klasie wyższej, odniosła już na tym polu sukcesy. Agility jest masywnym, zwrotnym i zwinnym motocyklem. Dzięki swoim cechom jakimi są: niskie spalanie, wygoda i komfort jazdy, doskonale nadaje się jako alternatywa dla samochodu. Do jazdy tym skuterem wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Zobacz tematy nt. skuterów Kymco na naszym forum