Strona główna, motocykle 125 ccm

KTM

Kultowa austriacka marka KTM odnosi od lat liczne sukcesy w rajdzie Dakar, w kategorii motocykli 125 KTM też ma wiele do zaoferowania.


Notice: Undefined variable: count in /home/wypasion/domains/125-ccm.pl/public_html/wp-content/themes/wp-125-ccm/_obsluga_podstron.php on line 5

KTM 125 EXC - Nowoczesne enduro

KTM 125 EXC

KTM 125 EXC to nowoczesne enduro, dzięki swej bardzo lekkiej ramie oraz nowoczesnej konstrukcji zapewnia doskonałą przyczepność nawet w trudnych warunkach.

KTM 125 SX - Idealny w terenie

KTM 125 SX

Miłośnikom jazdy w ekstremalnych warunkach na pewno przypadnie do gustu KTM 125 SX, jest to silna maszyna, która pokona każdy teren, niezależnie od pogody.

KTM 65 SX - Wydajny i bezpieczny

KTM 65 SX

KTM 65 SX to motocykl zdecydowanie dla tych, którzy potrzebują mocnych wrażeń, dynamiki i pełnego bezpieczeństwa. Ten model jest doskonały dla najmłodszych.

KTM 85 SX - Najlepszy do nauki

KTM 85 SX

KTM 85 SX został stworzony z myślą o najmłodszych motocyklistach, o tych, którzy marzą by nauczyć się jeździć. Jest to model bezpieczny i bardzo wytrzymały.

KTM Duke 125 - Najlepszy w mieście

KTM Duke 125

Motocykle KTM od zawsze kojarzyły się z wytrzymałością i przystosowaniem do trudnych warunków, ale KTM Duke 125 to model przystosowany do jazdy po mieście.

KTM RC 125 - Nie tylko nowoczesny Design

KTM RC 125

Chociaż KTM RC 125 nie jest motocyklem, którym damy sobie radę w trudnym terenie to jednak w mieście jest doskonały. Oszczędny silnik to jego ogromny atut.