logo serwisu. strona główna

Strona główna, motocykle 125 ccm

Hyosung Comet GT 125 – Dla każdego

Hyosung Comet GT 125 choć jest bardzo masywny to wcale nie prowadzi się źle, wręcz przeciwnie. Jedyną jego wadą może być duże spalanie, 7 litrów na 100 km.

Hyosung w swoim modelu zastosował ramę od legendarnego Suzuki GS 500. Miało to na celu wzmocnić konstrukcję. 15 konny, czterosuwowy silnik bez trudu potrafi rozpędzić ważący 160 kilogramów motocykl do prędkości rzędu 100 – 110 kilometrów na godzinę. Silnik chłodzony jest powietrzem, co ma znaczenie przy większym obciążeniu (dużo gorsze osiągi). W modelu tym zastosowano koła 17 calowe, aby pojazd lepiej się poruszał po nierównych drogach. Hyosung Comet GT 125 różni się od konkurencji zastosowaniem dwóch cylindrów w układzie widlastym. Z danych statystycznych wynika, że spalanie wynosi około 4 litry na sto kilometrów, choć producent zaniża tą tendencję do trzech.

Więcej informacji na stronie Wikipedia.org

Hyosung Comet GT 125 – Idealny na długie przejażdżki

Hyosung Comet GT 125 jest masywnym, ale dobrze prowadzącym się motocyklem. Dzięki charakterystycznej pracy silnika można go pomylić z większymi motocyklami. Jest bardzo wygodny i przede wszystkim ekonomiczny. Producent w początkowych założeniach chciał wykorzystać silnik dwusuwowy, jednak koncepcja legła w gruzach, kiedy po testach okazało się, iż motocykl pali zawrotne 7 litrów benzyny na sto kilometrów. Pojazd przeznaczony dla wielbicieli długich wycieczek w letnie wieczory.

Zobacz tematy nt. motocykli Hyosung na naszym forum