logo serwisu. strona główna

Strona główna, motocykle 125 ccm

Honda SH Mode 125 – Motocykl dla każdego

Honda SH Mode 125 to 12 konny silnik zapewniający przyjemne przemieszczanie przy niskim spalaniu na poziomie 2,2 litra. To zaledwie niektóre z jego walorów.

Honda SH Mode 125 to nowoczesny, produkowany od roku 1983 skuter marki Honda. Najnowszy model stylizowany został na wzór tych z końca lat 80 i początku lat 90 ubiegłego wieku. Honda SH Mode 125 to skuter wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, mogący być pojazdem transportującym jednocześnie 2 osoby. Silnik o pojemności 125 cm 3 wyposażony został w 11,5 koni mechanicznych. Bak o pojemności 5,5 litra dostosowany został do benzynowego silnika chłodzonego cieczą. Cena popularnej SH Mode 125 to około 12 000 złotych. Producent podaje zużycie paliwa na poziomie 2,1 litra na 100 km.

Na stronie producenta: Honda.pl znajduje się szczegółowa specyfikacja techniczna.

Honda SH Mode 125 – Wyznacznik dobrego smaku

Honda SH Mode 125 to jeden z wyznaczników stylu oraz możliwości technicznych wśród skuterów. Niezwykle dynamiczny, a przy tym bardzo gustowny. Niewielki bak rekompensuje wysoką oszczędność tego niewielkiego skutera. Stosunkowo duże koła powodują, że nawet dwie podróżujące jednocześnie osoby odczuwają komfort podczas podróży. Doskonały na miejskie warunki, gdzie konieczne jest bycie szybkim i dynamicznym, a takim właśnie jest nowy SH Mode 125.

Zobacz tematy nt. motocyli Honda na naszym forum