Strona główna, motocykle 125 ccm

Motocykle 125 ccm

Motocykle 125 ccm, sprawdź jakie motocykle są dostępne na prawo jazdy kategori B w związku ze zmianą ustawy o kierowaniu pojazdami.


Notice: Undefined variable: count in /home/wypasion/domains/125-ccm.pl/public_html/wp-content/themes/wp-125-ccm/_obsluga_podstron.php on line 5

Aprilia

aprilla logo

Aprilia to jedna z marek należących do korporacji Piaggio, zaczynała od produkcji skuterów, z czasem produkując też motocykle, zobacz ich 125-tki.

BMW

BMW słynie z produkcji wysokiej jakości aut i motocykli. Do tej pory wypuściło na rynek jeden skuter o pojemności 125 centymetrów, ale za to jak oryginalny.

Cagiva

Cagiva – firma założona w roku 1950 roku we Włoszech, w Varese przez Giovanniego Castiglioni. Początkowo zajmowała się produkcją drobnych metalowych komponentów. Przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję motocykli w 1978 roku.

Gilera

gilera logo

Gilera powstała w 1909 roku i jest jedną z najstarszych marek motocyklowych na świecie. Zobacz jakie motocykle 125 ma w swojej ofercie Gilera.

Honda

honda logo

Honda została założona 24 września 1948 roku, sprawdź jej motocykle o pojemności 125 centymetrów, dostępne bez prawa jazdy.

Hyosung

hyosung logo

Hyosung jest jednym z wielkich południowokoreańskich czeboli, produkuje także interesujące motocykle o pojemności 125 ccm.

Junak

junak logo

Sprawdź 125-tki od przywróconej do życia kultowej marki Junak

Kawasaki

kawasaki logo

Marka Kawasaki kojarzy nam się głównie z super szybkimi motocyklami, takimi jak np. kultowy model Ninja. W ofercie japońskiej firmy znajdziemy jednak także jadowicie zielone modele o pojemności 125.

Keeway

keeway logo

Motocykle 125 chińskiej marki Keeway, zarejestrowanej także na Węgrzech.

KTM

ktm logo

Kultowa austriacka marka KTM odnosi od lat liczne sukcesy w rajdzie Dakar, w kategorii motocykli 125 KTM też ma wiele do zaoferowania.

Kymco

kymco logo

Kymco czyli Kwang Yang Motor Company to tajwański producent jednośladów cieszących się doskonałą renomą. Sprawdź motory 125 od Kymco.

Piaggio

piaggio logo

Piaggio to wielka firma mająca w swoich zasobach także inne marki motocyklowe, sprawdź jakie motocykle 125 ccm oferuje marka Piaggio.

Romet

romet motors logo

Romet to kultowa marka, słynąca m.in. z modelu Komar, sprawdź jakie modele o pojemności do 125 ccm oferuje obecnie.

Suzuki

suzuki logo

Suzuki podobnie jak Aprilla zostało założone już w 1909 roku, zobacz 125-tki tej interesującej, japońskiej firmy.

Vespa

vespa logo

Sprawdź skutery w stylu retro włoskiej marki Vespa, te kultowe skutery słyną z urody i niezawodności.

Yamaha

yamaha logo

Yamaha została założona w 1887 przez Torakusu Yamahę, producenta pianin, pierwszy motor wyprodukowała w 1955 roku. Sprawdź motocykle 125 firmy Yamaha.